39 results in search
17 photos
7361 Dale Avenue St Louis MO 63117
$2,350,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 15,207
Days on Market: 1

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
7324 Vine Avenue St Louis MO 63143
$774,900
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,440
Days on Market: 3

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
No Address Listed Maplewood MO 63143
$600,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,900
Days on Market: 10

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
7716 Wise Avenue Richmond Heights MO 63117
$589,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,392
Days on Market: 11

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
1012 Commodore Drive Richmond Heights MO 63117
$535,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 2,592
Days on Market: 90

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
1120 Moorlands Drive Richmond Heights MO 63117
$499,000
-$36,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 3,150
Days on Market: 23

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1231 Highland Terrace St Louis MO 63117
$498,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,464
Days on Market: 19

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
3434 Greenwood Boulevard Maplewood MO 63143
$475,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,241
Days on Market: 20

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
1807 Princeton Place Richmond Heights MO 63117
$475,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 2,980
Days on Market: 18

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
3439 Commonwealth Avenue Maplewood MO 63143
$449,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,694
Days on Market: 30

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
76 photos
7214 Saint Elmo Avenue Maplewood MO 63143
$429,900
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,114
Days on Market: 5

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
7329 Bruno Avenue Richmond Heights MO 63117
$425,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,531
Days on Market: 5

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
2537 Bredell Avenue Maplewood MO 63143
$395,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,611
Days on Market: 1

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
2023 Bland Place Maplewood MO 63143
$350,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,150
Days on Market: 3

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
7906 Elinor Avenue St Louis MO 63117
$349,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,948