27 results in search
4 photos
11437 Saint Charles Rock Road Bridgeton MO 63044
$1,850,000
-$350,000
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft: 13,588
Days on Market: 697

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
3466 Bridgeland Drive Bridgeton MO 63044
$1,350,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 338

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
3460 Hollenberg Drive Bridgeton MO 63044
$795,000
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft: 10,192
Days on Market: 704

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
12125 Old Saint Charles Road Bridgeton MO 63044
$449,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,256
Days on Market: 2

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
11717 Beaverton Drive Bridgeton MO 63044
$400,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,370
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
12028 Clichy Lane Bridgeton MO 63044
$399,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,578
Days on Market: 12

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
11768 Parish Drive Bridgeton MO 63044
$329,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,678
Days on Market: 75

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
3297 Gwengreen Drive Bridgeton MO 63044
$300,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,232
Days on Market: 1
Open: 5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
4079 Lockport Drive Bridgeton MO 63044
$289,999
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,330
Days on Market: 4

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
No Address Listed Bridgeton MO 63044
$264,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,128
Days on Market: 3

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
11005 Saxonhall Drive Bridgeton MO 63044
$250,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,408
Days on Market: 3

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
6 Al Lin Court Bridgeton MO 63044
$250,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 960
Days on Market: 3

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
11018 Whitehall Manor Drive Bridgeton MO 63044
$235,000
-$4,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,188
Days on Market: 93

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
4105 Banks Road Bridgeton MO 63074
$228,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,578
Days on Market: 58

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
3833 Midview Avenue Bridgeton MO 63044
$225,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,318
Days on Market: 3

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
11378 Burgess Avenue Bridgeton MO 63044
$215,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,174
Days on Market: 5

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
3106 Carnaby Lane #C Bridgeton MO 63044
$105,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 951
Days on Market: 16

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
3122 Carnaby Lane #A Bridgeton MO 63044
$104,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 951
Days on Market: 85

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
3126 Carnaby Lane #C Bridgeton MO 63044
$102,400
-$2,500
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 951
Days on Market: 65

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
3107 Garnette Drive #B1 Bridgeton MO 63044
$99,500
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 769
Days on Market: 37

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
4229 Carrollton Drive #C Bridgeton MO 63044
$95,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 938
Days on Market: 18

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
3104 Denmark Drive #D Bridgeton MO 63044
$93,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 951
Days on Market: 49

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
3107 Garnette Drive #A7 Bridgeton MO 63044
$92,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 784
Days on Market: 212

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
3137 Roger Williams Drive #C Bridgeton MO 63044
$89,900
-$6,100
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 951
Days on Market: 222

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
3129 Roger Williams Drive #A Bridgeton MO 63044
$89,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 951
Days on Market: 2

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
11437 Saint Charles Rock Road Bridgeton MO 63044
$11 / mo
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft: 13,588
Days on Market: 442

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
3460 Hollenberg Drive Bridgeton MO 63044
$1 / mo
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 290

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
Style
Subdivision
- Al-Lin Court
- Breen
- Bridgecrest Estates
- Bridgecrest Estates #3 Condo